MFFB-221 kapasitesi: 40

#
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
8:00-8:45Ayrılmış (Reserved)Ayrılmış (Reserved)BİO-412 ENZİMOLOJİ
NAZGÜL CUMABAYEVA
Ayrılmış (Reserved)Ayrılmış (Reserved)
8:55-9:40BİO-206 OMURGALILAR
GÜLNARA ŞARŞENALİEVA
UME-110 FİZİK
MEERİM İMAŞ KIZI
BİO-412 ENZİMOLOJİ
NAZGÜL CUMABAYEVA
MAT-338 SAYISAL ANALİZ II
TAALAYBEK KARAKEEV
Ayrılmış (Reserved)
9:50-10:35BİO-206 OMURGALILAR
GÜLNARA ŞARŞENALİEVA
UME-110 FİZİK
MEERİM İMAŞ KIZI
BİO-412 ENZİMOLOJİ
NAZGÜL CUMABAYEVA
MAT-338 SAYISAL ANALİZ II
TAALAYBEK KARAKEEV
Ayrılmış (Reserved)
10:45-11:30BİO-206 OMURGALILAR
GÜLNARA ŞARŞENALİEVA
UME-110 FİZİK
MEERİM İMAŞ KIZI
BİO-108 BİYOETİK
NAZGÜL CUMABAYEVA
BİO-310 EVRİM TEORİSİ
ALİ ASLAN
BİO-304 BİYOKİMYA II
GÜLBÜBÜ KURMANBEKOVA
11:40-12:25Ayrılmış (Reserved)UME-110 FİZİK
MEERİM İMAŞ KIZI
BİO-108 BİYOETİK
NAZGÜL CUMABAYEVA
BİO-310 EVRİM TEORİSİ
ALİ ASLAN
BİO-304 BİYOKİMYA II
GÜLBÜBÜ KURMANBEKOVA
13:30-14:15BİO-202 HİSTOLOJİ
NURBEK ALDAYAROV
BİO-416 BESLENME VE PROBLEMLERİ
BİRCAN USUBALİEV
Ayrılmış (Reserved)BİO-414 BİYOENFORMATİK
İBRAHİM İLKER ÖZYİĞİT
Ayrılmış (Reserved)
14:25-15:10BİO-202 HİSTOLOJİ
NURBEK ALDAYAROV
BİO-416 BESLENME VE PROBLEMLERİ
BİRCAN USUBALİEV
Ayrılmış (Reserved)BİO-414 BİYOENFORMATİK
İBRAHİM İLKER ÖZYİĞİT
Ayrılmış (Reserved)
15:20-16:05EĞT-202 PEDAGOJİ
AYGÜL ÇALDANBAYEVA
BİO-416 BESLENME VE PROBLEMLERİ
BİRCAN USUBALİEV
Ayrılmış (Reserved)BİO-414 BİYOENFORMATİK
İBRAHİM İLKER ÖZYİĞİT
Ayrılmış (Reserved)
16:15-17:00EĞT-202 PEDAGOJİ
AYGÜL ÇALDANBAYEVA
BİO-406 GEN MÜHENDİSLİĞİ
YILMAZ KAYA
BTE-506 Biyoteknolojide Ekonomi, Yönetim ve Inovasyon
BİRCAN USUBALİEV
BTE-518 Biyoinformatik
İBRAHİM İLKER ÖZYİĞİT
BTE-512 Seminer
YILMAZ KAYA
17:10-17:55EĞT-202 PEDAGOJİ
AYGÜL ÇALDANBAYEVA
BİO-406 GEN MÜHENDİSLİĞİ
YILMAZ KAYA
BTE-506 Biyoteknolojide Ekonomi, Yönetim ve Inovasyon
BİRCAN USUBALİEV
BTE-512 Seminer
YILMAZ KAYA
18:05-18:50BIO-516 Bitkilerin ve Hayvanların Biyoteknolojisi
YILMAZ KAYA
BTE-512 Seminer
YILMAZ KAYA
19:00-19:45BIO-516 Bitkilerin ve Hayvanların Biyoteknolojisi
YILMAZ KAYA