MFFB-119 kapasitesi: 25

#
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
8:00-8:45Ayrılmış (Reserved)UME-130 PROGRAMLAMA I
PEYİL ESENGUL KIZI
8:55-9:40BİO-104 BİYOİSTATİSTİK
KADIRBAY ÇEKİROV
UME-236 FİNANSAL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ
ELLA ABILAYEVA
UME-334 SİSTEM VE UYGULAMA YAZILIMI
MAYRAMBEK TEMİROV
UME-130 PROGRAMLAMA I
PEYİL ESENGUL KIZI
UME-232 İŞLETİM SİSTEMLERİ
MAYRAMBEK TEMİROV
9:50-10:35BİO-104 BİYOİSTATİSTİK
KADIRBAY ÇEKİROV
UME-236 FİNANSAL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ
ELLA ABILAYEVA
UME-334 SİSTEM VE UYGULAMA YAZILIMI
MAYRAMBEK TEMİROV
UME-130 PROGRAMLAMA I
PEYİL ESENGUL KIZI
UME-232 İŞLETİM SİSTEMLERİ
MAYRAMBEK TEMİROV
10:45-11:30UME-338 PROGRAMLAMA DİLLERİ VE TEKNİKLERİ II II
GÜLŞAT MUHAMEDCANOVA
UME-346 JAVA VE UYGULAMALARI
MAYRAMBEK TEMİROV
UME-346 JAVA VE UYGULAMALARI
MAYRAMBEK TEMİROV
UME-132 PROGRAMLAMA II
ASAN ÖMÜRALİEV
UME-406 ALGORİTMALARIN TASARLANMASI VE ANALİZİ
MAYRAMBEK TEMİROV
11:40-12:25UME-338 PROGRAMLAMA DİLLERİ VE TEKNİKLERİ II II
GÜLŞAT MUHAMEDCANOVA
UME-346 JAVA VE UYGULAMALARI
MAYRAMBEK TEMİROV
UME-346 JAVA VE UYGULAMALARI
MAYRAMBEK TEMİROV
UME-132 PROGRAMLAMA II
ASAN ÖMÜRALİEV
UME-406 ALGORİTMALARIN TASARLANMASI VE ANALİZİ
MAYRAMBEK TEMİROV
13:30-14:15UME-242 ALGORİTMALAR VE VERİ YAPILARI
ELLA ABILAYEVA
UME-136 BİLGİSAYAR MİMARİSİ
AMANTUR RİSPAEV
UME-134 ENFORMATİK II
ASAN ÖMÜRALİEV
UME-336 SAYISAL ANALİZ II
TAALAYBEK KARAKEEV
UME-402 BİLGİSAYAR ANİMASYONUNA GİRİŞ
ELLA ABILAYEVA
14:25-15:10UME-242 ALGORİTMALAR VE VERİ YAPILARI
ELLA ABILAYEVA
UME-136 BİLGİSAYAR MİMARİSİ
AMANTUR RİSPAEV
UME-134 ENFORMATİK II
ASAN ÖMÜRALİEV
UME-336 SAYISAL ANALİZ II
TAALAYBEK KARAKEEV
UME-402 BİLGİSAYAR ANİMASYONUNA GİRİŞ
ELLA ABILAYEVA
15:20-16:05UME-356 YAPAY ZEKA VE UZMAN SİSTEMLERİ
GÜLŞAT MUHAMEDCANOVA
MAT-338 SAYISAL ANALİZ II
TAALAYBEK KARAKEEV
UME-134 ENFORMATİK II
ASAN ÖMÜRALİEV
UME-404 BİLGİ SİSTEMLERİNİN YÖNETİMİ
AMANTUR RİSPAEV
16:15-17:00UME-356 YAPAY ZEKA VE UZMAN SİSTEMLERİ
GÜLŞAT MUHAMEDCANOVA
MAT-338 SAYISAL ANALİZ II
TAALAYBEK KARAKEEV
UME-404 BİLGİ SİSTEMLERİNİN YÖNETİMİ
AMANTUR RİSPAEV
Ayrılmış (Reserved)
17:10-17:55Ayrılmış (Reserved)
18:05-18:50Ayrılmış (Reserved)
19:00-19:45Ayrılmış (Reserved)