İİBF-128 kapasitesi: 60

#
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
8:00-8:45İSL-105 İŞLETME VE İKTİSAT MATEMATİĞİ I (Uygulama)
AMANTUR RİSPAEV
8:55-9:40İŞL-435 MUHASEBE DENETİMİ
BİLAL SOLAK
KGZ-103 KIRGIZ DİLİ VE EDEBİYATI I
NİYAZBEK TÖLÖBEKOV
EGT-205 EĞİTİM FELSEFESİ VE TARİHİ
NURBÜBÜ ASİPOVA
TTR-261 UYGULAMALI RUSÇA III
MUKADAS SABİROVA
İSL-105 İŞLETME VE İKTİSAT MATEMATİĞİ I (Teorik)
AMANTUR RİSPAEV
9:50-10:35İŞL-435 MUHASEBE DENETİMİ
BİLAL SOLAK
KGZ-103 KIRGIZ DİLİ VE EDEBİYATI I
NİYAZBEK TÖLÖBEKOV
EGT-205 EĞİTİM FELSEFESİ VE TARİHİ
NURBÜBÜ ASİPOVA
TTR-261 UYGULAMALI RUSÇA III
MUKADAS SABİROVA
10:45-11:30İSL-105 İŞLETME VE İKTİSAT MATEMATİĞİ I (Uygulama)
AMANTUR RİSPAEV
İŞL-335 BİLGİSAYARLI MUHASEBE (Uygulama)
ADİLYA YAMALTDİNOVA
İSL-100 HUKUKA GİRİŞ
MEDERBEK OROLBAEV
TTR-261 UYGULAMALI RUSÇA III
MUKADAS SABİROVA
KGZ-203 KIRGIZ DİLİ VE EDEBİYATI III
MİRA İBRAYEVA
11:40-12:25İSL-105 İŞLETME VE İKTİSAT MATEMATİĞİ I (Teorik)
AMANTUR RİSPAEV
İŞL-431 GİRİŞİMCİLİK
SEYİL NAJİMUDİNOVA
İSL-100 HUKUKA GİRİŞ
MEDERBEK OROLBAEV
TTR-153 UYGULAMALI RUSÇA I
MUKADAS SABİROVA
KGZ-203 KIRGIZ DİLİ VE EDEBİYATI III
MİRA İBRAYEVA
13:30-14:15İŞL-339 ÖRGÜT TASARIMI
SEYİL NAJİMUDİNOVA
İDE-109 OKUMA VE ANLAMA I
GÜLNARA BAYGOBILOVA
İSL-100 HUKUKA GİRİŞ
MEDERBEK OROLBAEV
TTR-153 UYGULAMALI RUSÇA I
MUKADAS SABİROVA
İDE-451 İNGİLİZ KISA ÖYKÜLERİ I
GULİNA AYDIRALİEVA
14:25-15:10İŞL-339 ÖRGÜT TASARIMI
SEYİL NAJİMUDİNOVA
İDE-109 OKUMA VE ANLAMA I
GÜLNARA BAYGOBILOVA
TUR-527 İleri Osmanlı Türkçesi
MEHMET AYDIN
TTR-153 UYGULAMALI RUSÇA I
MUKADAS SABİROVA
İDE-451 İNGİLİZ KISA ÖYKÜLERİ I
GULİNA AYDIRALİEVA
15:20-16:05TKT-353 UYGULAMALI TÜRKİYE TÜRKÇESİ V
CILDIZ ALİMOVA
İDE-109 OKUMA VE ANLAMA I
GÜLNARA BAYGOBILOVA
TUR-527 İleri Osmanlı Türkçesi
MEHMET AYDIN
TUR-111 UZMANLIK FİLOLOJİSİNE GİRİŞ
NURDİN USEEV
İDE-451 İNGİLİZ KISA ÖYKÜLERİ I
GULİNA AYDIRALİEVA
16:15-17:00TKT-353 UYGULAMALI TÜRKİYE TÜRKÇESİ V
CILDIZ ALİMOVA
TUR-527 İleri Osmanlı Türkçesi
MEHMET AYDIN
TUR-111 UZMANLIK FİLOLOJİSİNE GİRİŞ
NURDİN USEEV
17:10-17:55TUR-111 UZMANLIK FİLOLOJİSİNE GİRİŞ
NURDİN USEEV
18:05-18:50
19:00-19:45